O tablă interactivă pentru școala din Zlagna

Bianca Staicu Asociatia Job in Sibiu

Vreau să fac o donaţie!

O tablă interativă pentru școala din satul Zlagna

Suntem în luna Mai, luna în care anul acesta împlinesc 44 de primăveri. :)
Anul acesta îmi voi dona ziua de naștere pentru școala din Zlagna (comuna Bârghiș), singura şcoala din comună unde se predă simultan la cinci clase. Doamna învățătoare Angela Porime predă simultan la 17 copii din clasele 0 - IV.

Ce înseamnă că-mi donez ziua de naștere?

În loc de cadouri voi strânge fonduri pentru cumpărarea unui table interactive.
O tablă interactivă reprezintă un ajutor important în a crea și desfășura activități interactive la clasa, se pot crea fise, chestionare, jocuri care sunt atractive și care contribuie la dezvoltarea de aptitudini sociale pentru copii. Plus alte deprinderi necesare copiilor.
Se creează un mediu de învățare interactiv și interesant și sporește capacitatea elevilor de a învăța prin stimuli vizuali, auditivi și tactili.

Cât costă o astfel de tablă?

Tabla costă 2.800 de lei.

Îmi donez ziua de naștere pentru a strânge fondurile necesare, astfel încât școlarii de la școala din satul Zlagna să poată folosi o astfel de tablă.

Poți dona orice suma de bani prin intermediul platformei Galantom direct pe aceasta pagina apăsând butonul rosu ”VREAU SA FAC O DONATIE” sau direct în contul asociației:

ASOCIATIA JOB ÎIN SIBIU
RO70BACX0000001410022000
UNICREDIT SIBIU
Cu mențiunea: Donație achiziție tabla interactivă Zlagna

În cazul companiilor, se pot face sponsorizări, oferim contract de sponsorizare pentru justificarea și deducerea cheltuielii. La transferul banilor vă rugăm scrieți ”sponsorizare” în loc de donație.
Oferim de asemenea și chitanță dacă plata se face numerar. (în Sibiu)
Pentru informații suplimentare ne puteți contacta prin mesaj pe Whatsapp la 0758723052 sau email pe adresa office@jobinsibiu.ro

Hai să facem împreună această bucurie școlarilor din Zlagna de a putea folosi o tablă interactivă pentru a veni la școală cu drag. Sa învețe cu bucurie și cu multă curiozitate.

Mulțumesc mulțumesc mulțumesc
--------------------------------------------------------------
Asociația Job în Sibiu și-a început activitatea în iulie 2015 fiind implicată pe piața muncii din Sibiu prin consiliere oferită candidaților mai puțin favorizați, (din diverse motive), oricărei persoane care își caută un job sau dorește o schimbare profesională și asistarea companiilor în găsirea candidaților potriviți.

De asemenea, organizăm campanii de binefacere având cauze sociale asociate (apropiate) cu mediul educațional care facilitează accesul la o formă de educație sau perfecționare profesională a tinerilor și persoanelor cu resurse materiale puține dar care doresc să învețe, să se perfecționeze sau să-și caute jobul mult visat.

Despre Asociația Job în Sibiu:

- Pagina web: http://asociatiajobinsibiu.ro

- Pagina de facebook: https://www.facebook.com/asociatiajobinsibiu

- Proiecte sociale: http://asociatiajobinsibiu.galantom.ro/event-projects/

- Despre Zlagna: https://tinyurl.com/9nj6j8a5

Mulțumesc pentru fiecare distribuire.

#Zlagna #asociatiajobinsibiu

Prin proiectul ''O tablă interactivă pentru școala din Zlagna"  ne dorim să achiziționăm o tablă interactivă pentru școala din Zlagna, singura şcoală din comună unde se predă simultan la 5 clase. (0 - IV)

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

GAIL HARRIS

15 Jul 2022

ASOCIATIA CRESTIN UMANITARA TOUCHING LIVES FOR JESUS MINISTRY

Succes.
15 Jul 2022
La cât mai multe interacțiuni cu ea.
11 Jul 2022

Donație
11 Jul 2022

Teodora Iuga

08 Jul 2022

Marius Ciucă

La mulți ani Bianca!
30 May 2022
La mulți ani Bianca.
27 May 2022

La mulți ani!!!!
26 May 2022
La mulți ani.
25 May 2022
La Multi Ani Bianca! Faci lucruri minunate. Succes.
21 May 2022
La multi ani mami!